מקלחונים

המקלחון או האמבטיון נחשב בעיני רבים לפריט העיצוב המשמעותי והבולט ביותר בחדר האמבטיה. אם בעבר השתמשו בוילון אמבטיה שהיה מתבלה מהר, בלתי אסתטי וחסר חן, הרי שהיום הדגש הגדול על עיצוב וכן על פונקציונאליות הופך את המקלחונים לפריט חובה בכל חדר רחצה.

אפשרויות העיצוב למקלחון/אמבטיון מגוונות. אנחנו בא. קרמר מזמינים אתכם לפגישה עם המעצבים שלנו שיתאימו עבורכם את המקלחון בצורה המיטבית לחדר הרחצה שלכם.

 


מקלחון חזית

מקלחון חזית הוא דלת חזיתית בדמות שתי דלתות נפתחות או דלת הזזה המשמשת כקיר רביעי למקלחון שנמצא בתוך נישה ותחום ע"י 3 קירות.

מקלחון הזזה CNC

לא כל חדרי הרחצה בנויים באותה הצורה, כך שלעיתים נצטרך לייצר מקלחון מיוחד לצרכים ולמבנה המיוחד של חדר הרחצה שלכם. אצלנו בא. קרמר אין דבר כזה אי אפשר, אצלנו כל שרטוט הופך למציאות

אמבטיון

האמבטיון הוא בעצם מחיצת זכוכית לאמבטיה המהווה פתרון אלגנטי ומשלבת את היתרונות של אמבטיה ומקלחון. האמבטיון חוסם את מעבר המים מחוץ לאמבטיה ומונע הצפות ונזילות מיותרות.

מקלחון פינתי

מקלחון שסוגר לכם פינה. המקלחון הפינתי תוחם את איזור המקלחת שנמצא בין שני קירות. פתרון אפקטיבי במיוחד לחדרי רחצה קטנים. למרות הפונקציונאליות המקלחון הפינתי איננו מאבד מהדקורטיביות וגם כאן קיימות אפשרויות עיצוב רבות.