חיפויי זכוכית

הטרנד החם ביותר בעולם העיצוב הינו חיפויי הזכוכית, הן בזכות המראה המודרני והן בזכות הפרקטיות. זכוכית היא חומר עמיד ביותר המשלב אפשרויות עיצוב וסגנון רבות – ניתן לבחור גווני צבע, דוגמאות גרפיות או הדפסות בעיצוב אישי, כך נוצר מראה מבריק ומושך את העין. יתרון בולט נוסף של חיפוי הזכוכית הוא קלות הניקיון, הזכוכית איננה סופגת שומן ולכלוך וניתן לנקות אותה בעזרת מטלית וחומר ניקוי בסיסי.

הדפסה על זכוכית – קיימות שתי טכניקות נפוצות להדפסה על זכוכית:  הדפסה ישירה על משטח הזכוכית בעזרת מדפסת מיוחדת או הצמדת מדבקה לחלק האחורי של הזכוכית. הדפסה על זכוכית נפוצה במשטחים למטבח, שולחנות, שיש זכוכית, קלפות (ארונות מטבח עליונים) ובעצם כל משטח זכוכית שתבחרו.


דלתות זכוכית למטבח ונגרות

זכוכית במטבח – על מה ולמה? נהוג לחשוב כי זכוכית היא חומר שביר ועדין, אך ההיפך הוא הנכון. המילה האחרונה בעיצוב המטבחים כיום היא חיפויי הזכוכית, ואלו פופולאריים במיוחד על ארונות המטבח ובתור חיפויי קיר. הזכוכית במטבח תורמת למראה היוקרתי ובעיקר מאפשרת עיצוב אישי עד לפרט האחרון. אנחנו בא. קרמר ערוכים להדפסים שונים ומגוונים – עיצובים קיימים אצלנו או עיצוב שתחליטו עליו מהבית, כי בחיפויי זכוכית, אין גבול לדמיון.

חיפוי זכוכית צבע חלק

אנחנו בא. קרמר גאים להתמחות בסוג חיפוי מיוחד במינו אשר יוצר מראה יוקרתי, מעוצב ואלגנטי – חיפוי זכוכית לטלוויזיה. על אף שמסכי הטלוויזיה קיימים כיום בכל בית ואף כמעט בכל חדר, לפעמים אנחנו רוצים שהם יהיו בלתי נראים, אם מפאת הסגנון העיצובי ואם מטעמי דת. אחת הטכניקות החדשניות להטמעת הטלוויזיה במרחב הינה חיפוי הזכוכית – הטלוויזיה מוטמעת מאחורי מסך זכוכית מעוצב ומשתלבת היטב בחלל מבלי שנראית כמו מסך, ותוך העלמת כל הכבלים והאביזרים המתלווים אליה.